Konkurss “Balsis” 2014

Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis “Rasa” iegūst I pakāpi.
Šā gada 20.februārī Salaspils k/n “Rīgava” norisinājās vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārta, kurā dalību ņēma Ķekavas, Salaspils, Ikšķiles un Olaines novadu kolektīvi, sākot ar vokālo duetu, trio līdz ansamblim. Ķekavas vidusskolas vokālais ansambis “Rasa” jau otro gadu pēc kārtas iegūst I pakāpes diplomu un iespēju pārstāvēt Ķekavas novadu vokālās mūzikas konkursā “Balsis” -2014 II kārtu, kura šogad notiks Jūrmalā.
Ansamblis “Rasa” šogad klausītajus un žūriju priecēja un pārsteidza ar savu trio sastāvu un jauniem, skaistiem tērpiem, par ko gribu lielu paldies teikt tērpu dizainerei Sarmītei Borskovičai. Viena no konkursa dziesmām tika izpildīta ar ģitāras pavadījumu, kuru lieliski nospēlēja mūsu skolas 9. klases skolniece un mūzikas skolas absolvente Krista Sniķere.
Dalībnieku sniegumu vērtēja Jānis Grigalis- Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docents, X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svetku mazo mūzikas kolektīvu Tautas mūzikas koncerta makslinieciskais vadītājs, diriģents.
Rūta Bugavičūte- Salaspils mūzikas un mākslas skolas skolotāja, vokālo ansambļu vadītāja, Salaspils gada pedagogs 2008 un 2012.
Ingrīda Poļaka- Olaines Mūzikas un mākslas skolas mūzikas teorijas pasniedzēja.
Valda Jermanova_ Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore, pēc izglītības kordiriģente.

Advertisements